ADMINISTRATOR PLATFORMY E-COMMERCE

Moto Budrex Sp. z o. o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Moto Budrex Sp. z o.o. o ponad 26 letniej ugruntowanej pozycji na rynku oponiarskim zatrudni w siedzibie firmy w Bydgoszczy:

Kluczowe zadania:

  • Udział w procesie wdrożenia nowej e-platformy.
  • Kontrola jakości - weryfikowania procesów, raporty działania, koordynowanie testów wdrażanych zmian.
  • Realizacja zadań wynikających z codziennych obowiązków administracyjnych.
  • Analiza zdarzeń oraz koordynacja prac związanych z obsługą zdarzeń.
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie obsługi zdarzeń.
  • Dbanie o płynny proces komunikacji pomiędzy zespołami.
  • Wsparcie w procesie implementacji zmian funkcjonalnych e-platformy.

Idealny kandydat powinien:

  • Znać pakiet MS Office na poziomie bardzo dobrym.
  • Znać podstawy programowania HTML 4.0 lub 5.0 oraz JavaScript.
  • Znać podstawy narzędzi Google Analytics.
  • Posiadać podstawową wiedzę z zakresu SEO.
  • Posiadać wykształcenie wyższe lub być studentem ostatniego roku studiów.
  • Umieć pracować w zespole.
  • Być sumienny, odpowiedzialny, dobrze zorganizowany.
  • Posiadać zdolności analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem.
  • Rozwój osobisty i możliwość pracy w dużej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Moto Budrex Sp. z o.o. znana jest w branży oponiarskiej zarówno w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inne