Administrator Nieruchomości

TM&Property

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamiczna firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi zatrudni osobę na stanowisku:

Gwarantujemy:

- stałą pracę w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
- wysokość wynagrodzenia uzależniona od ilości i wielkości obsługiwanych nieruchomości
- ciekawą i rozwojową pracę

Wymagania

Oczekujemy:

- wykształcenie średnie
- doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami nie mniejsze min. pół roku
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
- Zbieranie ofert, przygotowywanie zestawień, wykonywanie przeglądów nieruchomości
- Rozliczanie mediów, kontrola odczytów liczników
- znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz Internet
- miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

TM & PROPERTY to dynamiczna firma zarządzająca Wspólnotami Mieszk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena