Administrator Linux - Poznań, wielkopolskie

NETMIX

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi utrzymania i wdrożeń zaawansowanych systemów IT. Nasza działalność opiera się o systemy Linux, rozwiązania wysokiej dostępności i niezawodności ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo danych.

Poszukujemy osoby która zajmie się utrzymaniem i rozbudową istniejącej infrastruktury IT.

Obowiązki:

  • administracja i wdrożenia systemów Linux
  • utrzymanie systemów wirtualizacji i kontenerów
  • utrzymanie sieci VPN (IPSec i Openvpn)
  • utrzymanie i rozwój usług hostingowych
  • wdrażanie nowych rozwiązań i usług

Oferujemy:

  • kontakt z nowoczesną technologią
  • możliwość stałego rozwoju
  • nieszablonową pracę i wiele wyzwań

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Linux
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją systemów
  • biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną w języku angielskim
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • znajomość systemów Debian i Ubuntu
  • znajomość zagadnień hostingowych

 Mile widziane:

  • podstawowa znajomość systemów Windows
  • programowanie Python
  • doświadczenie w pracy z systemami obsługi zgłoszeń (Jira, Redmine, OTRS)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się świadczeniem usług Informatycznych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems