Administrator Linux - DevOps

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

PROFITROOM jest jedną z największych polskich agencji interaktywnych, odnoszącą sukcesy na świecie, obecnie obsługującą ponad 1200 klientów. Firma dostarcza najpopularniejsze w Polsce systemy rezerwacji typu Booking Engine oraz Channel Management, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe. Profitroom jest Certyfikowanym Partnerem Google oraz TripAdvisor.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Administrator Linux - DevOps

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i administracja systemami bazującymi na Linux z uwzględnieniem serwerów baz danych MySQL, serwerów WWW Apache i Nginx oraz powiązanych usług
  • Monitorowanie niezawodności, wydajności i bezpieczeństwa infrastruktury serwerów
  • Konfiguracja i monitorowanie kopii zapasowych
  • Badanie problemów z infrastrukturą i eliminowanie przyczyn
  • Utrzymywanie środowiska developerskiego, testowego i produkcyjnego
  • Współpraca z zespołem programistów i udział w bieżących projektach

Oferujemy:

  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dogodny dojazd – nasze biuro znajduje się w centrum miasta
  • Dopłaty do karty Multi Sport
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne

Wymagania

  • Perfekcyjna znajomość środowiska Linux
  • Znajomość konfiguracji, optymalizacji, replikacji i zarządzania serwerami baz danych MySQL
  • Znajomość konfiguracji i optymalizacji serwerów WWW Apache i/lub Nginx
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację mailową i zrozumienie dokumentacji
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętności analitycznego myślenia

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość serwera Varnish
  • Znajomość środowisk chmurowych AWS/Amazon lub Oktawave
  • Umiejętność programowania PHP

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych