administrator/ka w dziale dystrybucji/dysponent materiałowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Nr ref.: 23065
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tarnów

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie zamówień i przekazywanie ich do realizacji
  • tworzenie, wystawienie i zamykanie dokumentów dostaw, transportowych, wysyłkowych itp.
  • sporządzanie zestawień
  • minimalizowanie stanów magazynowych w punktach sprzedażowych
  • współpraca w innymi działami firmy
  • prace administracyjne

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość programu SAP
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • miele widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę dla renomowanej firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)