InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Administrator IT

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

• Bezpośrednie wsparcie użytkowników w obszarze IT w zakresie obsługi sprzętu (komputery, laptopy, drukarki) i oprogramowania typu desktop
• Diagnostyka problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
• Instalacja, konserwacja i rozbudowa sprzętu komputerowego, serwerów oraz urządzeń peryferyjnych i mobilnych
• Nadzór nad środowiskiem serwerowym i bazodanowym
• Diagnostyka poprawności działania sieci LAN/WAN
• Podstawowa konfiguracja urządzeń sieciowych typu router, switch, WiFi
• Wsparcie procesu zamówień sprzętu i materiałów eksploatacyjnych
• Prowadzenie ewidencji i zarządzanie podległym sprzętem IT oraz licencjami
• Nadzór nad instalacją okablowania strukturalnego w budynku
• Uczestnictwo w projektach teleinformatycznych
• Tworzenie i aktualizowanie procedur zarządzania systemami teleinformatycznymi
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
• Minimum roczne doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT
• Doświadczenie zawodowe związane z bezpośrednim wsparciem technicznym użytkowników sprzętu i systemów IT
• Doświadczenie w zarzadzaniu platformami serwerowymi Windows i Linux
• Bardzo dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego typu desktop, laptop
• Znajomość platform serwerowych Windows i Linux
• Znajomość rozwiązań witalizacyjnych
• Praktyczna znajomość MS Active Directory
• Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN oraz Wi-Fi
• Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań
• Umiejętność analitycznego myślenia i kojarzenia faktów

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej
• Rozwój kwalifikacji zawodowych
• Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon oraz laptop

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.