Billennium Sp. z o.o.

Administrator IT

Miejsce pracy: Warszawa, 00-838

Zadania:

  • wdrażanie procedur i polityki bezpieczeństwa w oparciu o normy z tego zakresu;
  • wdrażanie usług sieciowych;
  • organizowanie i konfigurowanie zasobów sieciowych.
  • konfigurowanie serwerów i stacji roboczych oraz urządzeń i programów niezbędnych do realizowania usług sieciowych;
  • przygotowanie osobistych i współużytkowanych miejsc przechowywania plików z danymi i plików aplikacji;

Oczekiwania:

  • wykształcenie: wyższe (preferowana informatyka lub pokrewne kierunki);
  • minimum 2-letni letnie doświadczenie na powyższym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość lub certyfikaty związane normami bezpieczeństwa informacji;
  • umiejętności i doświadczenie w administracji systemów GNU/Linux/Windows Serwer
  • znajomość technologii wirtualizacji w szczególności Hyper-V; VMWare;
  • znajomość systemu poczty elektronicznej (protokołów SMTP, IMAP, POP3,MAPI,ActiveSync);
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych VPN, routingu, loadbalancingu
  • znajomość serwerów aplikacyjnych Apache, IIs, SQL, MySQL
  • znajomość systemów monitorujących pracę w sieci;
  • doświadczenie w organizowaniu kontroli ruchu w sieci
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.