Administrator Hurtowni Danych

HRK S.A.

Piła, Wałcz, Złotów, Nakło, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z obszaru Retail poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator Hurtowni DanychMiejsce pracy: Piła, Wałcz, Złotów, Nakło

Zadania:

  • Zarządzanie bazami danych w organizacji;
  • Utrzymywanie funkcjonujących baz danych oraz czynne uczestnictwo w ich rozwoju;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej Hurtowni Danych i procesów zasilania;
  • Projektowanie narzędzi analitycznych i raportowych klasy Business Intelligence;
  • Przygotowywanie nowych baz, modelowanie procesów (w tym ETL), optymalizacja, raportowanie;
  • Wsparcie użytkowników poprzez diagnostykę oraz rozwiązywanie problemów;
  • Rozwój środowiska BI, budowa wewnętrznych aplikacji na potrzeby udostępniania raportów (SSRS, Excel), bieżąca walidacja danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyka, matematyka, finanse lub pokrewne;
  • Doświadczenie w obszarze HD, BI, Finansów lub controllingu;
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej, raportowania;
  • Bardzo dobra znajomość SQL, w tym ETL;
  • Znajomość zasad Hurtowni Danych, nadzoru i modelowania procesów,
  • Zdolności analityczne;
  • Umiejętność diagnozowania i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Wysoka orientacja na realizację celów i systematyczność;
  • Wiedza z zakresu systemów klasy BI  (w tym QlikView) – mile widziana.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.