Administrator ERP

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - ERP

Obecnie dla naszego klienta, należącego do czołówki światowych producentów maszyn i urządzań górniczych poszukujemy osoby na stanowisko Administratora systemów ERP.

Opis stanowiska:

  • Administrowanie wdrożonymi systemami ERP (m.in. Impuls)
  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów w zakresie rozwoju istniejących i wdrażania nowych systemów IT
  • Proponowanie nowych rozwiązań systemowych i modernizacja istniejącychy
  • Udział w pracach dot. planowania i koordynacji testów po modyfikacji systemów
  • Tworzenie niestandardowych zestawień i raportów przy pomocy np. Crystal Reports, SQL Developer
  • Nadzór nad istniejącymi i budowa nowych interfejsów między systemami
  • Wsparcie użytkowników – rozwiązywanie zgłoszonych problemów na HelpDesk
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla użytkowników
  • Współpraca z konsultantami i serwisem dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Impuls BPSC
  • Obsługa komputera: Znajomość systemu Impuls BPSC.
  • Wymagana znajomość baz danych Oracle, umiejętność programowania PL/SQL
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania firm produkcyjnych: sprzedaż, gospodarka magazynowa, logistyka, księgowość, środki trwałe, kadry i płace, HR, CRM
  • Umiejętność analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w stresie
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i praca z użytkownikiem
  • Prawo jazdy kat.B
  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.