Administrator ds. systemów magazynowych WMS/ERP

HAGS Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

• obsługa systemu ERP w module magazynowym (przyjęcia, magazynowanie, produkcja, wydanie/dystrybucja),

• obsługa systemu magazynowego/produkcyjnego/dystrybucyjnego,

• zabezpieczenie pracowników magazynowych w zlecenia produkcyjne do realizacji,

• nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych oraz raportowanie ich wykonania,

• przygotowanie i realizacja inwentaryzacji magazynu (częściowej i całościowej),

• nadzór nad poprawnością danych wprowadzanych do systemu przez pracowników,

• przygotowanie raportów i analiz w oparciu o dostępne narzędzia (EXCEL) oraz raporty systemowe,

• przygotowanie instrukcji i prowadzenie szkoleń dla magazynierów dot. obsługi systemu ERP (moduł magazynowy),

• przygotowanie prezentacji z zakresu obsługi poszczególnych modułów systemu magazynowego,

wdrażanie nowych rozwiązań - w oparciu o dostępne możliwości systemu

Wymagania

• Znajomość administracji systemów magazynowych oraz gospodarki magazynowej, doświadczenie w pracy na systemach ERP/WMS

• Gotowość do pracy na 2 zmiany

• Umiejętność analitycznego myślenia, współpracy w zespole, chęć uczenia się, samodoskonalenia, samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, fundusz socjalny.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie