Administrator ds. floty

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel Sp. Z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem wśród producentów dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz innych systemów transportu poziomego, poszukujemy osoby do wsparcia administracyjnego biura.

Numer referencyjny: FLOTA/03/17

Zakres obowiązków:

• kompleksowe zarządzanie i kontrola nad flotą samochodową firmy (ponad 200 aut);

• obsługa kart paliwowych: zamawianie nowych i duplikatów, blokowanie i aktywowanie kart;

• kontrola kosztów floty oraz raportowanie w celach podatkowych;

• kontakt z firmami zewnętrznymi (wynajem aut, leasing, dostawca kart paliwowych, serwis);

• zarządzanie wykorzystaniem pozostałych narzędzi służbowych (telefony komórkowe i stacjonarne, internet);

• organizowanie przetargów, zamówienia biurowe, nadzór nad sprzętem firmowym;

• kontakt z dostawcami;

• tworzenie raportów i sprawozdań, kontrola kosztów.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie flotą samochodową, office management);

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel na poziomie zaawansowanym);

• dobra znajomość języka angielskiego;

• umiejętność organizacji pracy oraz skrupulatność;

• umiejętność pracy z klientem zewnętrznym;

• duża samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do multisportu);

• atrakcyjne wynagrodzenie;

• niezbędne narzędzia służbowe oraz profesjonalne środowisko pracy (międzynarodowa organizacja).

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: FLOTA/03/17.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.