Administrator danych - wprowadzanie danych STAŻ w sklepie Internetowym

ŁazienkiABC.pl

Bydgoszcz, 85-303, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- uzupełnianie danych w systemie informatycznym sklepu

- redagowanie tekstów, opisów, artykułów

- prowadzenie portali społecznościowych

- uczestnictwo w forach łazienkowych

Wymagania

WYMAGANIA:
Osoba ubiegająca się o staż w naszej firmie powinna spełniać jeden z podanych niżej warunków:
• osoba bezrobotna, zarejestrowana w bydgoskim urzędzie pracy (lub jednostek podległych),
• studenci (wieczorowi lub zaoczni) do 25 roku życia,
• absolwenci do 27 roku życia będący w okresie do 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej,
• osoby, które nie posiadają kwalifikacji zawodowych, doświadczenia zawodowego, wykształcenia,
• osoby, które nie pracowały dłużej niż 6 miesięcy.

MILE WIDZIANE:
- komunikatywność,
- kultura osobista,
- sumienność i rzetelność,
- umiejętność pracy w zespole przy równoczesnej sporej samodzielności,
- dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i środowiska internetowego.

OFERUJEMY:
- ciekawą pracę pełną wyzwań
- przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole,
- zatrudnienie po okresie stażu.

Prezentacja firmy

Enano to firma rodzinna, która na rynku sprzedaży internetowej działa od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce