Administrator CMS sklepu internetowego B2B

Mellow Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :
- Bieżąca obsługa sklepu internetowego
- Monitorowanie przepływu prac
- Zarządzanie danymi klientów (wprowadzanie, dbanie o poprawność)
- Zarządzanie bazą produktów (wprowadzanie, dbanie o poprawność)
- Prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami w procesie sprzedaży produktów przez internet
- Nadzór nad poprawnością i terminami dostaw
- Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wykonywanych działań i prowadzonych projektów
- Bieżące rozwiązywanie spływających zapytań i doradztwo

Oferujemy:
- Przejrzystą politykę firmy
- Stabilność zatrudnienia
- Prace w zgranym zespole
- Umowę o pracę

Wymagania

- Min. dwuletnie doświadczenie w administrowaniu sklepu internetowego
- Biegłej znajomości języka angielskiego ( B2)
- Odpowiedzialności, rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
i wewnętrznej motywacji do osiągania wyznaczonych celów
- Samodzielności w działaniu i organizacji pracy
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Łatwości rozwiązywania problemów i sytuacji konfliktowych
- Wysokiej kultury osobistej
- Dużym atutem będzie znajomość CSS, HTML, PHP

Prezentacja firmy

Mellow Sp. z o. o. to firma, dla której dbanie o Klienta, jakość... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja / Sekretariat