Administrator Budynku/Maintenance Manager

Innov8

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy administratora budynku. Wybrana osoba może zostać zatrudniona na cału lub pół etatu w zależności od preferencji. Możliwe jest również świadczenie usług dla naszego Klienta poprzez własną działalność gospodarczą. Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia kandydata oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie księgi obiektu budowlanego raz dokumentacji technicznej dotyczącej administrowanego obiektu biurowego wraz z urządzeniami zaplecza technicznego
  • wypełnianie i uzgadnianie dokumentacji do urzędów
  • nadzór nad przeglądami gwarancyjnymi i konserwacyjnymi
  • realizowanie zadań związanych z wykonywaniem remontów i napraw
  • kontrolowanie wykonania i rozliczania umów z dostawcami mediów
  • nadzór nad bezpieczeństwem w nadzorowanym budynku (systemy p.poż., systemy alarmowe, ochrona)
  • nadzór nad instalacjami w budynku
  • organizowanie doraźnych prac remontowych i porządkowych w administrowanym obiekcie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w zarządzanie obiektami budowlanymi
  • mile widziana znajomość prawa administracyjnego i budowlanego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wnikliwość w ocenie sytuacji
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • lojalność
  • sumienność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • zdolności negocjacyjne

Prezentacja firmy

Innov8 Consulting świadczy usługi na najwyższym poziomie poprzez oferowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2008
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna