Administrator Bezpieczeństwa Systemów

NBC Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Udział w procesie projektowania i automatyzacji systemów zarządzania tożsamością
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami w obszarze wdrażania rozwiązań IT
  • Analiza, opiniowanie i ciągłe udoskonalanie konfiguracji środowisk informatycznych
  • Kontrola uprawnień na systemach Windows, Linux, Oracle, MSSQL, iSeries
  • Prowadzenie kompleksowych technicznych analiz ryzyka oraz kontroli istniejących mechanizmów zabezpieczeń
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa systemów IT

Wymagania:

  • Kwalifikacje techniczne w zakresie zarządzania bezpieczeństwem systemów informatycznych (MS Windows, RedHat, MSSQL, Oracle, iSeries)
  • Wiedza w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych, doświadczenie w analizie bezpieczeństwa systemów operacyjnych i baz danych
  • Doświadczenie w opracowywaniu polityk bezpieczeństwa systemów IT
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych
  • Znajomość języków programowania: Java, .NET, PHP
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.