Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE ZATRUDNI

Administratora Bezpieczeństwa Informacji

Opis stanowiska:

  • Wypełnianie obowiązków Administratora Bezpieczeństwa Informacji zapisanych w Ustawie o ochronie danych osobowych, a w przyszłości zadań Inspektora ochrony danych osobowych
  • Przygotowywanie i wdrażanie oraz aktualizowanie dokumentów wymaganych przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie szkoleń pracowników w zakresie ochrony danych osobowych
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad ochrony danych osobowych przez pracowników
  • Prowadzenie rejestrów i ewidencji wymaganych przepisami prawa
  • Przygotowanie jednostki do przepisów RODO

Wymagania:

  • Posiadanie odpowiedniej wiedzy w zakresie ochrony danych osobowych
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pełnieniu obowiązków ABI lub Specjalisty odo
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie odo w sektorze medycznym
  • Spełnianie wymagań zapisanych w art. 36a ust. 5 Ustawy o ochronie danych osobowych
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dowolnej formie (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt)
  • Niezbędne narzędzia pracy.

 Prosimy o przesłanie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat, Praca IT - Bazy danych