Administrator Baz Danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1137428

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Forma współpracy: B2B
Stawka: 90 - 100 zł/h netto + VAT

Obowiązki:
  • Instalacja, konfiguracja i administracja bazami danych
  • Wprowadzenie standardów konfiguracyjnych baz danych oraz mechanizmów nadzoru nad właściwą ich implementacją
  • Zapewnienie bezpieczeństwa, integralności i spójności danych
  • Współpraca z działem architektów w zakresie wdrażania nowych systemów
  • Analiza i poprawa wydajności, zmiany konfiguracyjne
  • Uczestniczenie w projektach zawiązanych z bazami danych w tym migracje na nowe platformy
  • Monitorowanie baz i aplikacji oraz odzyskiwanie po awarii

Wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w administracji bazami danych
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux
  • Mile widziana znajomość skryptowych języków programowania shell/perl/python
  • Mile widziane doświadczenie w administrowaniu bazami danych noSQL i SQL w tym PostgreSQL
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi i chmurowymi opartymi o VMware, OpenStack
  • Podstawowa wiedza na temat sieci SAN oraz technologii Storage
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub techniczny
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy
  • Elastyczne godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland