Administrator Baz Danych PostgreSQL

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1118100

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 80 zł / h netto + VAT

Zadania:
  • Ustalanie wymagań biznesowych
  • Codzienna administracja bazami danych PostgreSQL
  • Wprowadzenie standardów konfiguracyjnych baz danych oraz mechanizmów nadzoru nad właściwą ich implementacją
  • Analiza danych wydajnościowych, poprawa wydajności, zmiany konfiguracyjne
  • Weryfikacja poziomu dostarczanych usług (SLA), modyfikacja i wprowadzanie nowych KPI
  • Znajomości mechanizmów macierzowych do tworzenia kopii zapasowych bazy
  • Zapewnienia mechanizmów odtwarzania danych i odświeżania środowisk testowych zanonimizowanymi oraz zminimalizowanymi danymi produkcyjnymi
  • Podejmowanie decyzji o realizacji wniosków na tworzenie nowych baz danych
  • Tworzenie i modyfikacja katalogu standardowych usług
  • Uczestnictwo w projektach zawiązanych z instalacjami nowych baz danych oraz migracjami na nowy sprzęt
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania oraz usług
  • Śledzenie trendów technologicznych i weryfikacja możliwości ich aplikacji na potrzeby organizacji

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub technicznym
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w pełnieniu podobnej roli
  • Praktycznego doświadczenia w konfiguracji baz danych PostgreSQL
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z innymi bazami danych np. MariaDB, MySQL, MongoDB, Cassandra, Redis
  • Doświadczenia w projektach migracji danych z baz Oracle na alternatywne rozwiązania
  • Wysokich zdolności interpersonalnych, umiejętności współpracy na wielu poziomach organizacji włączając Klientów Wewnętrznych oraz Dostawców
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland