WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Zatrudnimy:

Administrator Baz Danych i Systemów IT

Miejsce pracy: Warszawa

WUZETEM to producent elementów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku  pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive After Market).

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i konfigurowanie funkcjonalności systemów klasy ERP, APS, MES
  • Monitoring, wykonywanie kopii bezpieczeństwa, instalację, aktualizację, optymalizację baz danych Microsoft SQL Server
  • Projektowanie i wdrażanie raportów
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych użytkowników w obszarze IT
  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego, użytkowego oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
  • Wspieranie w realizacji projektów informatycznych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w administracji bazami danych MS SQL
  • Znajomość systemów klasy ERP (preferowane systemy Simple ERP)
  • Mile widziana znajomość systemów klasy APS i MES (preferowane systemy Asprova APS, Opera MES)
  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych w jednym z kluczowych obszarów:
    • logistyka
    • produkcja
    • finanse
  • Znajomość T-SQL (projektowanie i wdrażanie skryptów SQL), Report Builder
  • Znajomość Microsoft SQL Server Analysis Services, Integration Services oraz Reporting Services
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność projektowania analiz biznesowych
  • Umiejętność statystycznej analizy danych
  • Inicjatywa i kreatywność w działaniu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatny dojazd autobusami do/z miejsca pracy z/do Warszawy
  • Prywatną, bezpłatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty CV
za pomocą przycisku aplikowania
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez WUZETEM.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.