Administrator Aplikacji

Billennium Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:

  • Administrowanie oraz rozwój kluczowego systemu klasy ECM
  • Administrowanie oraz rozwój systemu analityczno-raportowego
  • Projektowanie nowych funkcjonalności na podstawie przekazanych wymagań,
  • Wsparcie zespołu analitycznego w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych.
  • Odbiór z zespołu wytwórczego przygotowanych nowych wersji opro

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w administracji aplikacjami J2EE
  • Doświadczenia w administracji serwerami IBM WAS, Tomcat/Apache, JBoss
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Continuous Integration tj. : Hudson, Jankins
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień IT z obszarów: Spring Framework 3, REST, MAVEN, ANT, GIT, Oracle, SOAP, MQ, bug-trackery
  • Bardzo dobra znajomość systemu Unix / Linux / RedHat Linux z punktu widzenia administratora, użytkownika i programisty.
  • Znajomość języków skryptowych tj. Perl, Bash
  • Mile widziana znajomość administracji serwerów webowych tj. IIS, Apache
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, bardzo dobra znajomość języka PL/SQL
  • Wysokie umiejętności estymacji oraz priorytetyzacji zadań
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole oraz komunikatywność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.