Administrator Aplikacji

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, który jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną, poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko:

Opis stanowiska:

• Wspomaganie zespołu rozwojowego – utrzymywanie środowisk rozwojowych, systemu zarządzania kontrolą źródła, monitorowanie automatycznego budowania aplikacji

• Okresowa kontrola dzienników aplikacji

• Administracja aplikacji internetowej w technologii .Net

• Konfiguracja i usuwanie usterek serwerów aplikacji

• Rozwiązywanie problemów z dostępnością / wydajnością aplikacji

Wymagania:

• Znajomość konfiguracji serwerów webowych IIS 7+

• Znajomość aplikacji webowych, pracujących w architekturze warstwowej w zakresie architektury, opartej na usługach (SOA) oraz bazodanowej

• Znajomość Microsoft Windows Servers 2008/2012 (konfiguracja i usuwanie usterek)

• Podstawowa znajomość języków C#, T-SQL (umiejętność odczytania kodu, umiejętność tworzenia i realizacji odczytów)

• Angielski na poziomie dobrym (czytanie i rozumienie dokumentacji, porozumiewanie się z członkami międzynarodowego zespołu)

Oferujemy:

• Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę

• Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwość współpracy z wiodącym dostawcą usług finansowych

• Atmosferę opartą na współpracy

• Możliwość rozwijania swej pasji w ramach grup zainteresowań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.