Administracyjne Wsparcie Sprzedaży

Syntezis Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zadania związane z administracją sprzedażową oraz posprzedażową, a w szczególności:

  • przygotowywanie analiz oraz raportów wspierających proces sprzedaży
  • bieżąca współpraca z handlowcami oraz wsparcie dla pozostałych członków zespołu.
  • obsługa umów handlowych z klientami strategicznymi
  • poszukiwanie najskuteczniejszych działań w zakresie efektywnej obsługi zamówień
  • określanie potrzeb szkoleniowych oraz przeprowadzanie treningów
  • tworzenie procedur dostosowanych do zmieniających się realiów obrotu surowcami chemicznymi w Polsce i UE
  • prognozowanie spływu należności oraz kontrola kondycji finansowej klientów firmy
  • wywiad gospodarczy na temat aktualnych i potencjalnych klientów firmy
  • tworzenie baz potencjalnych klientów oraz poszukiwanie informacji o klientach dla działu handlowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Sumienność, dokładność i systematyczność.
  • Analityczne myślenie, dokładność
  • Bardzo dobra znajomość środowiska windows
  • Orientacja na cel
  • Umiejętności interpersonalne, asertywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Rynkowe wynagrodzenie, stosowne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ".

Prezentacja firmy

Firma SYNTEZIS Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju, zajmując się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne