Active Directory Specialist

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Kadra zarządzająca

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Active Directory Specialist w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie domeną Active Directory, w tym: tworzenie domen, instalacja, konfigurowanie kontrolerów domen, monitoring, migracja kont między domenami, Group Policy, zarządzanie serwerem Proxy
  • Zarządzanie i utrzymanie środowiska Active Directory w oparciu o ITIL
  • Praca w interdyscyplinarnym zespole odpowiedzialnym za region EMEA
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Współpraca w zakresie analizy, rozwoju, projektowania, dokumentacji, wdrożeń i obsługi nowych systemów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze Security i specjalizacja w MS Active Directory
  • Zdolność do rozwiązywania skomplikowanych problemów w AD, w tym tworzenie domen, migrację kont między domenami , zarządzanie i konfiguracja serwerami proxy
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem narzędzi IT Security w środowisku korporacyjnym
  • Znajomość procesów ITIL
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozwiązaniami Single Sign On (np. Symantec Access Manager)
  • Doświadczenie w pracy z Serwerami i Sieciami oraz Office 365
  • Kreatywność, innowacyjność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.