Account Manager

JMW

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opieka na istniejącymi klientami firmy. Poszukiwanie nowych klientów oraz kanałów sprzedaży. Przygotowanie ofert oraz rozwiązań zgodnych z potrzebami klienta. Analiza rynku ubezpieczeń oraz działań konkurencji. Znajomość procedur celnych. Mile widziane osoby z licencją Agenta Celnego.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń min. 2 lata.

Doświadczenie w obsłudze klienta min. 5 lat.

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną konwersację i prowadzenie korespondencji handlowej z klientami firmy.

Wykształcenie wyższe.

Prawo jazdy kat.B

Znajomość procedur celnych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się tzw. trudnymi ubezpieczeniami, nawet najbar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 misięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia