Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa Grupa Finansowa założona w 2014 specjalizująca się w usługach marketingu na rzecz instytucji finansowych na rynkach międzynarodowych, rekrutuje do swojego biura w Warszawie osoby na stanowisko:

- Account Manager

Obowiązki kandydatów na oferowanych stanowiskach:

- Realizacja kampanii przy połączeniach przychodzących oraz wychodzących

- Aktywna sprzedaż produktów Grupy

- Udzielanie informacji o ofercie Grupy

- Dbanie o utrzymanie jak najwyższych standardów jakościowych w obsłudze klienta

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu umowy o zlecenie z elastycznym grafikiem pracy. W późniejszym okresie na podstawie umowy o pracę.

- Możliwości uczenia się i zdobywania doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej

- Szerokie możliwości rozwoju w strukturach banku o kulturze organizacyjnej opartej na pracy zespołowej i wysokiej jakości świadczenia usług

- Motywacyjny system wynagradzania – podstawa + prowizje uzależnione od wyników pracy

- Określoną ścieżkę kariery, która pozwoli Ci na rozwój w Zespole

Rozbudowany system szkoleń

- Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, w centrum Warszawy

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta pracy, to prosimy o aplikację przez portal.

Wymagania

- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i sprzedażowe

- Nastawienie na realizację celu sprzedażowego

- Znakomita dykcja

- Obsługa komputera

- Podstawowa znajomość produktów finansowych mile widziana

- Doświadczenie w pracy w działach utrzymania klienta i sprzedaży telefonicznej

- Dyspozycyjność do pracy i szkoleń w pełnym wymiarze godzin

Prezentacja firmy

Międzynarodowa Grupa Finansowa założona w 2014 specjalizująca się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Finanse, Praca Marketing / PR / Social Media