Opis stanowiska pracy

Drukarnia wielkoformatowa z Warszawy zatrudni specjalistę ds. obsługi klienta / ACCOUNT MENAGER'A.

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych (wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktu B2B)
- rozwój współpracy z obecnymi klientami/umawianie spotkań handlowych
- realizacja celów sprzedażowych
- prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych
- rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
- wystawianie zleceń
- monitorowanie działań konkurencji
- budowanie wizerunku firmy na rynku
- raportowanie działań do przełożonego

Wymagania

od kandydatów oczekujemy:
- min. rocznego doświadczenia w pracy w drukarni lub agencji reklamowej
- bardzo dobrej znajomości branży poligraficznej, w szczególności druku wielkoformatowego/cyfrowego
- własne portfolio klientów adekwatne do możliwości technologicznych Pracodawcy
- prawa jazdy kat. B
- wytrwałość w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
- wysokie umiejętności sprzedażowe, zorientowanie na klienta, znajomości technik sprzedaży oraz negocjacji
- samodzielności w pracy, kreatywności i zaangażowania
- komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- minimum średniego wykształcenia

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjny system wynagradzania/stałe miesięczne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
- samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe
- rozwój zawodowy
- udział w ciekawych projektach, możliwość kreowania rozwiązań sprzedażowych
- dobrą atmosferę pracy
- niezbędne narzędzia
- samochód służbowy po okresie próbnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.)

Prezentacja firmy

Advmedia Sp. z o.o.- drukarnia wielkoformatowa z bogatym parkiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja