Account Manager

Art-Craft

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja brandingowa poszukuje kandydatki/ kandydata na stanowisko:
ACCOUNT MANAGER
Miejsce pracy: Kraków

Oczekiwania:
• organizacja i prowadzenie projektów
• pozyskiwanie nowych zleceń
• prezentowanie usług Agencji
• negocjacje i prezentacje biznesowe
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:
• przedsiębiorczość i zaangażowanie
• umiejętność skutecznej komunikacji i utrzymywania dobrych relacji z klientem
• duża samodzielność i precyzja w kierowaniu projektami
• chęć uczenia się i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
• praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi marketingowych
• doskonała organizacja pracy
• umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji biznesowych
• wysoka kultura osobista
• dobra znajomość języka angielskiego
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie lub marketing
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• stałą pracę
• wynagrodzenie zależne od wyników pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.. Nr 133 poz. 883

Prezentacja firmy

Strategia, Branding, Identyfikacja Wizualna, Pozycjonowanie, Proj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media