Opis stanowiska pracy

Account Manager

Insinex poszukuje do swojego zespołu osoby do sprzedaży oraz nadzorowania usług z zakresu kampanii reklamowych w internecie tj. pozycjonowania, linków sponsorowanych oraz kampanii opartych na mediach sponsorowanych

Wymagamy:
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w grupie
- wysoka kultura osobista
- motywacja i chęć rozwoju zawodowego

- rozliczenie stałe + prowizja + premia od zrealizowanego celu
- pakiet szkoleń z zakresu e commerce
- miłą atmosferę w młodym zespole
- dla najlepszych możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
-szkolenia produktowe
-praca tylko w biurze w siedzibie firmy

Do Twoich zadań należeć będzie:
- aktywne pozyskiwanie Klientów
- planowanie kampanii reklamowych
- analiza rynku online
- tworzenie media planów opartych o pozycjonowanie, kampanie Google oraz Facebook
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
-umiejętność posługiwania telefonem (rozmowy pro sprzedażowe)
-umiejętność budowania relacji biznesowy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Prezentacja firmy

Dążymy do relacji opartych na przejrzystości, wytrwałości, wzajem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uzależnione od realizacji planów sprzedażowych
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management