Opis stanowiska pracy

Admind Creative Agency - Zdobywca KTR 2014. Agencja specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych kampanii reklamowych w nowych i tradycyjnych mediach.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, świadczy usługi w zakresie kreowania wizerunku oraz strategii promocji produktów i marek.

Poszukujemy osoby na stanowisko account managera.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów agencji.
  • Zarządzanie projektami w zakresie m.in. : budowanie strategii obecności marki w mediach, produkcji kreacji reklamowych, serwisów www, aplikacji interaktywnych, konkursów online i offline.
  • Przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych.
  • Budowa trwałych relacji biznesowych z Klientami.
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń i kampanii.
  • Planowanie i realizacja budżetów.
  • Przygotowywanie kluczowych rekomendacji i związanych z nimi prezentacji dla Klientów, eksploracja Klientów.
  • Egzekucja projektów na poziomie produkcyjnym. Strategia, kreacja, social media, design.
  • Tworzenie raportów, monitoring jakości oraz rentowności projektów.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej w dziale obsługi klienta
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji oraz współtworzenia pomysłów i strategii kreatywnych
  • Znajomość branży reklamowej i marketingowej
  • Sieć kontaktów w branży marketingowej
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Efektywność i wysoka kultura pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i poczucie humoru

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Pracę z rozpoznawalnymi klientami z polski i zagranicy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wprowadzania nowych marek na rynek polski
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Możliwość wdrażania indywidualnych rozwiązań i pomysłów

Prezentacja firmy

We are advertising agency based in Cracow. We are helping interna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja