Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby do działu obsługi klienta, której zadaniem będzie czuwać nad jakością komunikacji z klientami, budowaniem relacji i proponowaniu optymalnych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego.

Jeżeli pojęcia takie jak: Konwersja, PPC, CMS, Page Rank czy Lead nie są Ci obce i wiesz jak dobrze wykorzystać ruch na stronie internetowej to stanowisko jest dla Ciebie.

Co oferujemy:

- Pracę w prężnie rozwijającej się branży i firmie
- Wsparcie zespołu młodych specjalistów
- Możliwość pracy dla imponujących marek
- Miłą atmosferę
- Indywidualny plan rozwoju kariery
- Materiały edukacyjne i liczne szkolenia
- Motywacyjne wynagrodzenie

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

- Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z bieżącymi klientami
- Dbanie o jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy
- Kontaktowanie się z klientami, poznawanie ich potrzeb i oczekiwań względem projektów
- Prowadzenie obsługi posprzedażowej
- Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

Wymagania

- Doświadczenie w obsłudze klienta
- Znajomość branży marketingu internetowego
- Sprawna obsługa pakietu Office
- Umiejętność znajdowania rozwiązań i elastyczności działania
- Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
- Sprawne zarządzanie własnym czasem

Jeśli wymienione cechy pasują do Twojej charakterystyki, to oznaka, że właśnie Ciebie szukamy. Zgłoś swoją kandydaturę. Wyślij CV oraz list motywacyjny.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Prezentacja firmy

Dlaczego warto do nas dołączyć? <br/> <br/>· wzrost liczebności zespo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja