Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby do działu obsługi klienta, której zadaniem będzie czuwanie nad jakością komunikacji z Klientami, budowanie relacji i proponowanie optymalnych rozwiązań z zakresu poligrafii.

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

- Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z bieżącymi klientami
- Dbanie o jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy
- Kontakt z klientami, poznawanie ich potrzeb i oczekiwań względem zamówień
- Prowadzenie obsługi posprzedażowej
- Kontrola zadowolenia klientów
- Stały kontakt z działem handlowym
- Wsparcie działu handlowego w wycenie ofert
- Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Znajomości branży poligraficznej - warunek konieczny
- Doświadczenia w obsłudze klienta
- Sprawnej obsługi pakietu Office
- Umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności działania
- Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
- Sprawnego zarządzania czasem własnym
- Ponadprzeciętnego zaangażowania

Oferujemy:

- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- Wsparcie zespołu specjalistów
- Indywidualny plan rozwoju kariery
- Materiały edukacyjne i liczne szkolenia
- Motywacyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premiowej

Zgłoś swoją kandydaturę wysyłając CV oraz list motywacyjny.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczonym zespołem, gotowym na każde poligraficzne w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management