Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2016.

Account Manager

Kielce, świętokrzyskie

Damiko s.c.

Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych
  • Przygotowywanie prezentacji rozwiązań dla klientów
  • Doradztwo w zakresie systemów do zarządzania infrastrukturą informatyczną, systemów bezpieczeństwa oraz przechowywania, przetwarzania i udostępniania danych
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy
  • Współudział w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych z kluczowymi klientami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych w branży IT, potwierdzone zrealizowanymi sprzedażami, (mile widziana znajomość rozwiązań firm Symantec, Microsoft, VMware, Landesk, Mobile Management)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • Samodzielność i dyscyplina w zarządzaniu czasem
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

DAMIKO s.c. istnieje na rynku polskim od 2004 roku. Firma zajmuje się zarządzaniem... infrastrukturą informatyczną, wdrażaniem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Specjalizuje się również w prowadzeniu szkoleń, audytów informatycznych oraz doradztwa w zakresie IT.

W ciągu kilkunastu lat działalności wysokie kompetencje specjalistów w zakresie zarządzania infrastrukturą IT, ochrony oraz zabezpieczania danych, zaowocowały otrzymaniem szeregu autoryzacji światowych liderów oprogramowania.

DAMIKO oferuje najwyższej klasy wsparcie w zakresie projektów, wdrożeń, szkoleń oraz stałą opiekę nad wdrożonymi projektami informatycznymi. Wysokie kwalifikacje zatrudnionych konsultantów mają potwierdzenia w wielu uzyskanych certyfikatach.

Obecnie firma znajduje się w okresie dynamicznego rozwoju, czego potwierdzeniem jest współpraca z liderami w dziedzinie zarządzania infrastrukturą informatyczną, uczestnictwo firmy w wielu projektach i wdrożeniach dla korporacji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą DAMIKO na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do poznania naszych referencji oraz statusów partnerskich.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
planowany okres próbny, możliwe inne formy współpracy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak, w zależności od realizacji planów sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż