Account Manager

Devire

Katowice, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Katowice

Twoja przyszła Firma

Naszym Klientem jest wiodąca na polskim rynku Agencja Marketingowa z siedzibą w Katowicach (ścisłe centrum miasta). Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Account Manager.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami.
  • Sprzedaż dodatkowych usług.
  • Budowanie strategii marketingowych dla klientów (przy pomocy specjalistów).
  • Nadzór nad prawidłową realizacją usług.
  • Analizowanie i raportowanie naszej pracy klientom.
  • Współpraca z działami realizacyjnymi (SEM, SEO, Social Media).

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach firmy.
  • Komfortowe warunki pracy oraz koleżeńską atmosferę.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość branży marketingu internetowego.
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań marketingowych dla klientów oraz raportowaniu efektów tych rozwiązań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację w mowie i piśmie.
  • Dodatkowo zwracamy uwagę na: samodzielność, zorientowanie na cel oraz rozwinięte zdolności interpersonalne.
Devire Devire Devire Devire