Opis stanowiska pracy

Seology Sp. z o.o. to firma oferująca klientom kompleksową obsługę e-marketingową: usługi z zakresu pozycjonowania stron, prowadzenie kampanii AdWords oraz przeprowadzanie audytów i optymalizacji stron.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy osób, które dołączą do zespołu naszej firmy, aby realizować nowe projekty.

Account Manager

(miejsce pracy: Gliwice)

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia oraz motywacyjnego systemu premiowego,
  • Profesjonalnego szkolenia produktowego,
  • Wsparcia doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci osiągnąć założone cele,
  • Wspólnie wypracowanej ścieżki rozwoju zawodowego, dzięki której podniesiesz swoje kwalifikacje w zakresie kontaktów z klientem biznesowym,
  • Możliwości pracy z największymi firmami w kraju,
  • Pracy w miłej i sprzyjającej kreatywności atmosferze.

Czym będziesz się zajmować?

  • Budowaniem bazy potencjalnych nabywców oraz aktywnym pozyskiwaniem klientów,
  • Prezentowaniem klientom ofert firmy,
  • Udziałem w spotkaniach z klientami biznesowymi,
  • Realizacją wytyczonych planów marketingowych.

Czego oczekujemy?

  • Poszukujemy osób ambitnych, z motywacją do zdobywania nowych klientów oraz osiągania jak najwyższych wyników sprzedażowych,
  • Zależy nam, żebyś był osobą z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, która potrafi wyciągnąć wnioski dotyczące potrzeb klienta,
  • Chcemy, byś potrafił radzić sobie z obawami i obiekcjami klientów, przedstawiając im przewagi konkurencyjne naszej firmy,
  • Spodziewamy się, że będziesz miał dużą motywację do nauki w obszarze przeprowadzania profesjonalnych procesów sprzedażowych.

W aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Firma Seology to zespół ekspertów marketingu internetowego, zajmujących ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja