Account Manager

Testimo

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Interesujesz się marketingiem internetowym, potrafisz nawiązywać relacje z ludźmi i sprzedawać usługi B2B? Do tego masz wiele pomysłów, dużo energii i chcesz dołączyć do naszego zespołu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Jaki jest zakres obowiązków?
• Aktywna sprzedaż produktów (marketing cyfrowy, strony www, serwery, domeny, grafika, tworzenie tekstów, reklamy typu PPC, obsługa Social Media)
• Wyszukiwanie nowych zleceń, klientów i rynków zbytu
• Obsługa zapytań ofertowych spływających do firmy (mail, telefon, spotkania)
• Obsługa pozyskanych klientów (nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych)
• Tworzenie planów sprzedażowych
• Biurowe prace administracyjne (prowadzenie dokumentacji klienta, wystawianie i rozliczanie faktur, przygotowywanie umów i ofert)

Jakie mamy wymagania?
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji
• Umiejętności przygotowywania ofert sprzedażowych i prowadzenia prezentacji
• Znajomość produktów związanych z marketingiem internetowym
• Mile widziane przynajmniej minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta

Co oferujemy?
• Stałe wynagrodzenie + prowizja
• Szkolenia
• Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
• Pracę w miłym, młodym zespole
• Zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy

www.testimo.pl

Jak aplikować? Wyślij nam swoje CV

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Tylko pełne CV będą brane pod uwagę.
Dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Prezentacja firmy

Agencja Interaktywna Testimo zajmuje się marketingiem internetowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce