Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Czechy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: AM/CZE/03/15

Miejsce pracy: Praga, Czechy
Pracodawca / Branża: IT
Opis stanowiska pracy:
Rozwój sprzedaży w regionie, współpraca w zespole, planowanie i prowadzenie działań marketingowych, zarządzanie cyklem sprzedaży, odpowiedzialność za osiągnięcie celów kwartalnych i rocznych.
Nasze wymagania:
• Min. 2- letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, preferowane w branży IT
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe
• Umiejętności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
• Umiejętność osiągania celu poprzez negocjacje, współpracę w zespole
• Inicjatywa, umiejętność podejmowania decyzji
• Podstawowa znajomość branży IT
Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w firmie IT będącej liderem na rynku
• praca w międzynarodowym środowisku
• szkolenia z zakresu IT
• atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki (m.in. bony żywnościowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.