Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją reklamową, w której zajmujemy się budowaniem marek rozumiejących konsumenta i potrafiących z nim rozmawiać. Kreujemy, angażujemy i budujemy komunikację dla takich firm jak: Virtu, Eurcolor, Sobik czy Galmet. Zasil nasz team swoją osobą i realizuj z nami ambitne projekty, o których usłyszy cała Polska.

Kogo szukamy?

Zaprawionego w bojach Accounta – poszukiwacza nowych klientów, któremu niestraszna żadna branża. Mistrza komunikacji, potrafiącego gasić zarówno pożary, jak i drobne konflikty na linii agencja-klient. Charyzmatycznego lidera, który nie tylko opiekuje się klientami, ale również inspiruje ich do działania. Osoby, która nie tylko ma zegarek, ale ma również czas. Jeśli powyższy opis doskonale do Ciebie pasuje, nie wahaj się wysłać swojego CV.

Wymagania

Czego oczekujemy?

- wykształcenia wyższego (mile widziane: marketing, komunikacja, dziennikarstwo, reklama)
- swobody w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach
- umiejętności budowania relacji z klientami i partnerami biznesowymi
- samodzielności w prowadzeniu projektów marketingowych
- osoby ambitnej, pewnej siebie, lubiącej ludzi, rozumiejącej przedsiębiorców i mentalność korporacyjną, poszukującej wyzwań, pragnącej się rozwijać, konsekwentnej w działaniu,

- umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych u klienta
- umiejętności zarządzania projektem (rozpoczynając od wykonania skutecznego briefingu po pełną koordynację i realizację projektu)
- umiejętności pracy pod presją czasu
- bardzo dobrej znajomość MS Office (przygotowywanie ofert w Word, sporządzanie budżetów w Excel, prezentacji w Power Point),

- czynne prawo jazdy kat. B,

Co oferujemy?

- pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- niezbędne narzędzia pracy – laptop, smartfon
- udział w wielu ciekawych projektach z zakresu marketingu, reklamy i public relations
- możliwość doskonalenia umiejętności i uzupełniania wiedzy
- udział w szkoleniach i warsztatach
- możliwość wdrażania własnych, innowacyjnych pomysłów

Nie zapomnij o zamieszczeniu w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wielokanałową agencją reklamową.<br/>Skupiamy się na budowie di... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 850PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od zrealizowanego targetu
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media