Opis stanowiska pracy

Zapraszamy Cię do współtworzenia aplikacji Eventory – wyjątkowej platformy do zarządzania wydarzeniami!
Nasze biura rozsiane są po Polsce oraz daleko poza jej granicami, ale bez względu na lokalizację wypełniają je ludzie pełni pasji i energii.
Eventory rozwija się bardzo szybko, a my wciąż potrzebujemy nowych współpracowników, którzy będą podzielać nasze zaangażowanie.

Teraz prowadzimy rekrutację na stanowisko Account Manager

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

- Prowadzenie szkoleń z obsługi aplikacji

- Wprowadzanie wydarzeń do aplikacji oraz bieżąca ich obsługa

- Stała komunikacja z Klientem oraz odpowiadanie na jego pytania i potrzeby

- Dbanie o pozytywny marketing aplikacji w trakcie realizowanych wydarzeń

- Spotkania, wyjazdy na konferencje, festiwale, koncerty itp. w celu utrzymania dobrej relacji z Klientem

Cechy Idealnego Account Managera to:

- Łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości

- Umiejętności komunikacyjne

- Systematyczność i skrupulatność

- Umiejętność dobrej komunikacji telefonicznej

- Responsywność i umiejętność zaadresowania potrzeb Klienta

- Samodyscyplina i umiejętność stawiania sobie celów i dążenie do ich realizacji

- Świetna znajomość języka angielskiego

- Doskonała znajomość Aplikacji Eventory (funkcjonalności, obsługi)

- Dyspozycyjność

- Szeroki uśmiech, energia i poczucie humoru!

Jeżeli czujesz, że powyższe cechy to opis Twojej osoby, nie wahaj się i aplikuj!

Prezentacja firmy

Our specialty is helping startups in the development of their applicatio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta