Opis stanowiska pracy

Key Account Manager /Specjalista ds. Sprzedaży i Outsourcingu IT (zdalnie, cała Polska)

Poszukujemy studentów 4-5 roku

Twoim zadaniem będzie:
- identyfikowanie potencjalnych klientów
- nawiązywanie kontaktu oraz negocjowanie i finalizowanie kontraktów
- identyfikowanie kandydatów IT i przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych
- Regularny kontakt z pracownikami/kontraktorami/klientami/partnerami w celu utrzymania najwyższej jakości usług
- utrzymywanie bieżących informacji w bazie klientów

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1500 - 2000 netto (pełny etat, umowa zlecenie) uzależnione od doświadczenia i umiejętności + atrakcyjne prowizje, których wysokość jest uzależniona od wyników
- pracę zdalną – możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce!
- elastyczny czas pracy
- telefon z nielimitowanym planem taryfowym
- możliwość rozwoju zawodowego
- mentoring ze strony bardziej doświadczonych kolegów
- szkolenie z zakresu technologii IT
- umowę-zlecenie lub B2B

Wymagania

Oczekujemy:
- samodzielności i elastyczności w działaniu
- wysokiej kultury osobistej
- zorientowania na cele
- umiejętności negocjacyjnych
- bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
- Znajomość któregoś z języków: niemieckiego/francuskiego będzie dodatkowym atutem
- Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingu IT mile widziane, jednak nie jest koniecznie.

Prezentacja firmy

Swipe Tech. is a new generation software company providing a variety of... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje w wysokości zależnej od wyników
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management