Account Manager z doświadczeniem

Agencja Reklamy EURA7

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli nie posiadasz przynajmniej 2-letniego doświadczenia pracy w agencji interaktywnej lub fullservice, nie trać czasu na czytanie tego ogłoszenia!

Abanana jest agencją komunikacji marketingowej specjalizującą się w realizacji kompleksowych kampanii łączących internet ze światem rzeczywistym. Klientami agencji są przede wszystkim marki z branży FMCG. Abanana realizowała projekty dla takich marek jak: Activlab Sport, Beskidzkie, Góralki, HiPP, IKEA, Lusette, Malma, Marwit, Obsessive, Philips, Verbena.

Chcesz pracować w pozytywnym i pełnym zapału zespole, obsługując najbardziej znane marki

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Account Manager.

Opis stanowiska:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez reprezentowanie agencji w przetargu:
- Koordynację pracy zespołu nad ofertą przetargową
- Opracowywanie prezentacji przetargowych
- Dokonywanie wycen poszczególnych etapów prac
- Prezentacja oferty przed klientem
- Negocjowanie warunków umowy
Bieżąca obsługa klientów:
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- Poszerzanie zakresu współpracy
- Negocjowanie umów

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności pracownika,
- pracę w stabilnej firmie (15 lat na rynku),
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju z perspektywą awansu,
- miłą, przyjemną, fantastyczną, prawie… studencką atmosferę pracy!

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem,
- Umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji,
- Odpowiedzialność i terminowość,
- Umiejętność pracy zespołowej,
- Wysoka kultura osobista,
- Mile widziana znajomość narzędzia analitycznego takiego jak Brand24,
- Aktywne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Agencja interaktywna Eura7 zajmuje się realizacją projektów internetowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak, uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media