Account Manager w agencji interaktywnej Eura7

Agencja Reklamy EURA7

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Account Managerze! Jedna z największych agencji interaktywnych w Krakowie - Eura7 - poszukuje osoby na stanowisko Account Manager. Jeżeli pracowałeś na takim samym stanowisku w innej agencji, najlepiej konkurencyjnej, zgłoś się do nas. Oferujemy pełnoetatową pracę w centrum Krakowa, stałą obsługę zaprzyjaźnionych z nami klientów oraz odpowiednie wynagrodzenie. Do tego dużo dobrej zabawy, rozwój intelektualny, możliwość awansów i premii oraz na początek skrzynkę pełną piwa.

Wymagania

1. Musisz mieć odwagę i przebojowość
2. Doświadczenie minimum roczne
3. Znajomość tematyki marketingowej i internetowej
4. Konta w serwisach Instagram i Facebook

Prezentacja firmy

Agencja interaktywna Eura7 zajmuje się realizacją projektów internetowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
kilka lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
20PLN - 30PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media