Account manager / specjalista ds. sprzedaży

Simplic

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Account manager

Firma zajmująca się kompleksowym doradztwem energetycznym oraz optymalizacją kosztów sprzedaży energii, poszukuje pracowników na stanowisko ACCOUNT MANAGER.

Oferujemy:

ciekawą pracę i przyjazną atmosferę;

wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników;

realną możliwość rozwoju zawodowego;

elastyczne godziny pracy, wolne weekendy;

telefon oraz laptop służbowy;

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

telefoniczny/ korespondencyjny kontakt z klientem;

analizę potrzeb klienta biznesowego oraz dobór odpowiedniej oferty energetycznej;

finalizowanie umów dotyczących optymalizacji kosztów energii elektrycznej;

pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych.

negocjowanie zasad współpracy;

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV (format PDF) wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Wymagania

Wymagania:

dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;

umiejętności interpersonalne;

otwartość na nowe wyzwania;

dyspozycyjność przynajmniej 35 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku;

znajomość zasad obsługi klienta;

kultura osobista oraz poprawna dykcja;

doświadczenie w branży B2B;

chęć dłuższej współpracy;

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się sprzedażą usług.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nielimitowane