Account Manager/Specjalista d/s sprzedaży Agencja Reklamowa

Bagelo

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją:
"Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość"
" Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa"
Tytuł projektu: System B2B dla branży marketingu internetowego
Wartość dofinansowania: 515550,00 PLN

Poszukujemy na stanowisko Account Manager/Specjalista d/s sprzedaży ambitnych i mądrych osób.

Wymagania

Do zadań należeć będzie m.in.: pozyskiwanie nowych klientów oraz doradztwo w zakresie usług: SEO, SEM, Budowa stron www, Budowa sklepów internetowych, Social oraz Content Marketing

- podstawowa wiedza z zakresu SEO, SEM, Sprzedaż stron www, Sprzedaż sklepów internetowych, Social oraz Content Marketing
- komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętności interpersonalne
- umiejętność swobodnej rozmowy przez telefon
- umiejętność biegłego posługiwania się komputerem
- chęci pracy dla nas przez minimum 24 miesięcy lub dłużej
- mile widziani studenci zaoczni

Oferujemy:
- stacjonarną pracę w centrum Poznania
- praca w dni powszednie pon-pt 8-16
- szkolenie wdrożeniowe, branżowe oraz opiekę osoby doświadczonej ( opiekuna ) przez pierwsze 3 miesiące pracy
- partnerskie podejście w relacjach pracownik-pracodawca
- stałą pensję + prowizję do 100% sprzedaży miesięcznej sumy netto zawartych kontraktów

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa BAGELO jest obecna na rynku ogólnopolskim od 20... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników i zangażowania.
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta