Account manager (SEO/SEM)

Semcore

60-740 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Poznań

Numer referencyjny: SEM/ACM/01/2017

Wynagrodzenie: 2500-3000 zł netto (po okresie próbnym)

Szukamy osób, które chcą w swojej pracy czuć się ważne i wnosić konkretną wartość dodaną. To stanowisko jest jednym z najbardziej istotnych do prawidłowego funkcjonowania firmy, które z kolei pozwala na jej rozwój. Do podstawowych obowiązków należy telefoniczny kontakt z Klientami, związany z prowadzonymi dla nich kampaniami. Nie jest to jednak typowa „słuchawka”. Oczekujemy kreatywności i opartego na wiedzy poszukiwania rozwiązań, które spowodują maksymalną satysfakcję Klienta.

Najważniejsze obowiązki:

  • bieżący kontakt z Klientami w codziennych sprawach, związanych z prowadzonymi przez firmę kampaniami – głównie SEO i Content Marketing;
  • przekazywanie Klientom uwag i wskazówek technicznych oraz odpowiedzi na ich pytania z tym związane;
  • budowanie relacji z Klientami;
  • sprzedaż dodatkowych ofert oraz promocyjnych pakietów;
  • pozyskiwanie rekomendacji od zadowolonych Klientów;
  • dbałość o uregulowane saldo rozrachunków Klienta z firmą.

W zamian oferujemy:

  • świetne warunki pracy oraz niesamowitą atmosferę;
  • uczciwą ocenę potencjału każdego pracownika;
  • pełne wsparcie mentora;
  • brak monotonii, różnorodność rozwiązywanych problemów, co warunkuje rozwój na wielu płaszczyznach.

Prosimy o wysłanie CV poprzez formularz kontaktowy. Należy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SEMCORE s.c. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 70/4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy z klientem biznesowym, najlepiej w branży usługowej;
  • łatwość w przyswajaniu nowinek technicznych;
  • zdyscyplinowany i przejrzysty warsztat pracy
  • znajomość technik sprzedaży, budowania relacji biznesowych i zdolności negocjacyjne;
  • pogodne usposobienie, nastawienie na realizację celów oraz silna wewnętrzna motywacja.

Mile widziana wiedza na temat:

  • SEO,
  • SEM,
  • Google AdWords,
  • Google Analytics.

Prezentacja firmy

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją <br/> <br/>Stawiamy na rozwój każdego prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Do ustalenia.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Project Management, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management