Account Manager / Koordynator Regionu

Arche Consulting

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Naszym klientem jest jeden z największych na świecie dostawców elementów automatyki i systemów napędowych.

Lokalizacja: Polska Zachodnia (woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie)

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż usług, produktów i rozwiązań firmy z zakresu automatyki przemysłowej, systemów sterowania, napędów,
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,
  • wypełnianie planów sprzedażowych na podległym obszarze Polski Zachodniej,
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu,
  • negocjacje handlowe, tworzenie ofert, wsparcie merytoryczne dla klientów,
  • praca w systemie home office,

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie z zakresu elektryki, elektro-energetyki, automatyki itp.,
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży elementów i usług z branży automatyki przemysłowej,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczna premia za realizację planów sprzedażowych,
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej światowym liderem w swojej branży,
  • samochód służbowy oraz pozostałe niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia produktowe,
  • duże możliwości rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. polskim i angielskim.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management