Account Manager - IT Outsourcing

Commoditech Sp. z o.o.

Warszawa, 00-640, mazowieckie

Od: Commoditech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, 00-640

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca

Commoditech świadczy usługi informatyczne na terenie Polski i Europy Zachodniej. Zwiększamy zespół sprzedażowy w zakresie outsourcingu IT - poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób!

ZADANIA:

Jako Account Manager będziesz odpowiedzialny za:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, sprzedawanie usług outsourcingu IT

• Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami

• Podnoszenie poziomu sprzedaży wśród obecnych oraz nowych Klientów

• Współpraca z działem rekrutacji w zakresie realizowania projektów outsourcingowych i rekrutacji stałej

• Opieka nad specjalistami: wprowadzenie w projekt, sprawy formalno-prawne, dbanie o ciągłość projektową, kwestie kadrowo-płacowe

OFERUJEMY:

• Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Dostęp do branżowego know-how

• Wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników

• Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

• Elastyczna forma zatrudnienia

• Doskonałą atmosferę pracy

WYMAGANIA:

• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym związanym z procesami sprzedażowymi lub rekrutacyjnymi

• Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

• Inicjatywa i samodzielność w działaniu

• Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

• Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem

• Znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem