Account Manager - Europa Środkowa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym klientem jest międzynarodowy producent z amerykańskim kapitałem oferujący rozwiązania inżynierskie związane z systemami transportu wewnętrznego.

Account Manager - Europa ŚrodkowaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Opracowywanie strategii sprzedażowej na rynku polskim oraz dodatkowo wśród kluczowych klientów Europy środkowo-wschodniej w segmencie rynku spożywczego.
  • Współpraca z klientami końcowymi oraz klientami OEM.
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi.
  • Reprezentacja firmy w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego (kontakty z zagranicznymi klientami oraz międzynarodowym zespołem).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży wysokich technologii dedykowanych do rynku spożywczego (znajomość rynku docelowego).
  • Wysokie kompetencje interpersonalne.
  • Umiejętność współpracy w zespole jak również zdolność samoorganizacji i indywidualnego działania.
  • Nastawienie na nowe możliwości i budowanie relacji biznesowych w dedykowanym segmencie.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (w tym zagranicznych).

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
  • Szkolenia w kraju i zagranicą.
  • Wysokiej klasy samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.
  • Praca w międzynarodowej firmie wśród zespołu o wysokich kompetencjach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.