account manager branża IT

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego dystrybutora produktów oraz usług z branży IT, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 34892
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zwiększanie sprzedaży u obecnych klientów biznesowych materiałów eksploatacyjnych do drukarek,
  • zwiększenie sprzedaży produktów (m.in. procesory, serwery, dyski, sieci komputerowe) i rozwiązań IT,
  • poszukiwanie nowych klientów biznesowych oraz stała współpraca z obecnymi klientami firmy,
  • realizacja i współtworzenie planów sprzedażowych,
  • współpraca w obszarze kreowania polityki produktowej, cenowej i marketingowej.

Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i rozwiązań IT,
  • znajomość rynku IT,
  • dobrą znajomość MS Office,
  • umiejętność samodzielniej organizacji pracy,
  • ukierunkowanie na osiąganie założonych celów.

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące (okres próbny), po tym okresie stałe zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
  • prywatna opieka medyczna,
  • nowoczesne środowisko pracy,
  • szansa na współtworzenie nowych obszarów biznesowych oraz realny wpływ na biznes,
  • stałe szkolenia produktowe.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)