Account Manager (branża IT)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma zajmująca się rozwiązaniami informatycznymi, która dostarcza najwyższej jakości technologie IT. Prowadzi działalność w dziedzinie nowoczesnych technologii tj.: wirtualizacja, Big Data i Cloud Computing.

Nr referencyjny:

EH/05/2015

Lokalizacja:

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż sprzętu marek: Dell, HP, Cisco, Lenovo oraz rozwiązań opartych na wirtualizacji i budowy Datacenter (Citrix, VMware i Microsoft)
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Opieka nad obecnymi Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży IT
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania dla klientów biznesowych/korporacyjnych
  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu marki Dell, HP itp. oraz rozwiązań opartych na wirtualizacji i budowy Datacenter oraz rozwiązań Cloudowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z Klientami
  • Zorientowanie na wyniki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bądź pracę opartą na własnej działalności
  • Wynagrodzenie stałe plus procent od zysku
  • Możliwość rozwoju, uczestnictwa w projektach i szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Nr licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż