Account Assistant

Blue Ocean

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zespół lubiących swoją pracę specjalistów od marketingu i komunikacji, przyjmie do swojego grona świetnie zorganizowaną, samodzielną i nastawioną na rozwój osobę. Jeśli zależy Ci na długofalowej współpracy, partnerskiej atmosferze i uczestniczeniu w wielu ciekawych projektach - wyślij nam swoje zgłoszenie!

Główne zadania:

  • wsparcie operacyjne dla działów kreatywnych
  • organizacja eventów
  • wsparcie projektów ecommerce
  • współpraca z podwykonawcami

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia zawodowego
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności planowania zadań i nadawania im priorytetów
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności budowania relacji
  • stanowczości i nastawienia na osiągnięcie celu
  • nastawienia na rozwój i chęci do nauki
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość systemów do obsługi e-mail marketingu, panelu WordPress, a także umiejętność redagowania treści będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

W myśl strategii niebieskiego oceanu pomagamy firmom zagospodarow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce